Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak się nazywa ten element??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak się nazywa ten element??

    Zamieszczone przez krisoctav
    powiem tak kilka wymieniałem już szyb w także z ubezpieczenia i masz zamiennik jakość jak dla mnie oki co do rudej to nie te czasy co kiedyś w końcu pzu ma podpisane umowy z porządnymi zakładami Pilkington to kładą na pierwszy montaż
    Nordglass takie mi kładą i jest oki jakość
    Czy tylko mi ciężko zrozumieć to, co wyżej napisano? Ja mam od dwóch tygodni nowego Pilkington-a. Oryginalna została porysowana na wysokości wzroku. Zmiana na duży plus.

  • #2
    Jak się nazywa ten element??

    Ostatnio uległa u mnie awarii plastikowa "puszka" umiejscowiona na akumulatorze. Po jej otwarciu znajdują się w niej 3 bezpieczniki i dochodzi do niej kilka kabli. Nie wiem z jakiego powodu, ale usmażyły się wszystkie bezpieczniki, robiąc przy tym dziurę w plastiku. Nie chce od tego czasu zadziałać klimatyzacja. Nie pobudza jej guzik pod pokrętłami.

    Chciałbym ten element wymienić, ale nawet za bardzo nie wiem jak on niego pytać i gdzie go szukać. Na allegro nawet nie mam pojęcia jakie słowo kluczowe wpisać, zatem pytanie do Was : kto wie jak nazywa się ta puszka?

    Wklejam zdjęcie nie najwyższej jakości, ale takie na którym jest silnik, który posiadam, i w którym oznaczyłem element czerwonym kwadratem.

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Załączone pliki
    Artur

    Komentarz


    • #3
      Może o to chodzi:
      Link
      Moja Balbina

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie chodzi o to

        Link

        Jest do tego jakiś numer w Etce?

        Narzeczona w A3 1.9 TDI '98 ma dokładnie taką samą puszkę. Nie zauważyłem jakichś różnic. Można zatem próbować przeszczepić od innego auta, czy są jakieś różnice/specyfikacje, że ma być konkretnie do 1.8 20V 125km AGN :?:
        Artur

        Komentarz


        • #5
          r2r, nie chce działać klima, bo jest tam bezpiecznik z wentylatorów.
          mkII 20VT (600h worked)
          Roooooomster

          Komentarz


          • #6
            blind_walker, do tego już doszedłem.
            Teraz chcę wymienić tą puszkę, ale błądzę po omacku szukając fachowej nazwy na to ustrojstwo.

            PS:Nie działały też wentylatory na chłodnice, które załączają się powyżej 90 stopni, ale jeden z tych bezpieczników, prawdopodobnie odpowiedzialny za nie, jeszcze jako tako łączy, więc umiejscowiłem go tak aby chłodnica miała trochę oddechu, za to klima nie chce ruszyć.
            Artur

            Komentarz


            • #7
              Być może miałeś luźne kable i ci cie smażenie robiło :szeroki_usmiech
              Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

              Komentarz


              • #8
                Bartek.K, sprawdziłem wszystkie łączenia, ale luzu nie znalazłem. Smażenie natomiast było i to duże, bo wytopiło dziurę na wylot w tej plastikowej obudowie. Jako takich konsekwencji nie zauważyłem, natomiast chcę to wymienić, bo jazda bez klimy w letnim okresie nie wchodzi w grę.
                Artur

                Komentarz


                • #9
                  U mnie poluzowały się 2 kable i zajebiście się grzały. Po dokręceniu tylko jeden chyba czarny troszkę się grzeje.
                  Nie ma rzeczy niemożliwych,są tylko trudne do wykonania.

                  Komentarz


                  • #10
                    Bartek.K, dzięki za cynk, przy wymianie napewno sprawdzę, tym nie mniej puszke musze zmienić. Ma ktoś numer w Etce?
                    Artur

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja u siebie tą skrzynke bezpieczników wymieniałem i kupiłem nie taką jak trzeba z tyłu patrząc od przodu jest wtyczka i u mnie szła pionowo w dół kupiłem na allegro i przyszła do wtyczki poziomej (musiałem ją trochę zmodyfikować) musisz sobie zwrócić uwage jaką masz.
                      jakby co posiadam kabel vag

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez r2r
                        Jest do tego jakiś numer w Etce?
                        Pierwsze co szukałem to tam, ale numeru mi nie pokazywało:P
                        Moja Balbina

                        Komentarz


                        • #13
                          Wykminiłem ten numer z na-wpół stopionej pokrywki

                          1J0 937 550

                          i tu kolejny problem bo okazuje się że są dwa typy tej puszki.

                          1. Bardziej kwadratowy z czerwonym kablem
                          2. Bardziej prostokątny z blaszką

                          Ja posiadam ten drugi, i teraz jak to wytłumaczyć przy zamawianiu.

                          PS: Dla lepszego poglądu wrzucam fotki obu rodzajów. Ja posiadam tą bardziej prostokątną
                          Załączone pliki
                          Artur

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X